مدرک QAL انگلستان

ارسال شده در: مدارک معتبر | 1

مدرک QAL انگلستان

معرفی مدرک معتبر QAL:

شرکت QAL دارای تاییدیه از سازمان ASCB در زمینه صدور مدارک سیستم های کنترل کیفیت و مدیریت کیفیت جامع ایزو و همچنین مدارک مهارت فردی فعالیت می نماید.

این مدرک معتبر بین المللی به زبان لاتین صادر می گردد و  یکی از معتبرترین مدارک صادر شده در کشور می باشد که برای ارایه به سفارت یا شرکت های خارجی نیازی به ترجمه نخواهد داشت.

داشتن مدرک معتبر QAL انگلستان مناسب جهت مهاجرت، تکمیل رزومه شغلی، افزایش حقوق و رتبه و … است و کلیه مدارکی که از طریق این مرکز صادر میگردد دارای ضمانت اعتبار می باشد.

معرفی QAL انگلستان

تاییدیه های مدرک QAL انگلستان

شرکت QAL دارای تاییدیه از سازمان ASCB معتبرترین نهاد بین المللی تایید صلاحیت شرکت های صدور گواهینامه فردی (Accreditation Service for Certifying Bodies, LLC) است که تاییدیه شرکت QAL را میتوانید مستقیما از سایت ASCB از طریق لینک زیر مشاهده بفرمایید:

http://portal.ascb.com/Statement/104Statement.pdf

دقت بفرمایید بخاطر فعال بودن شرکت QAL داخل کشور ایران باید مجوز این شرکت را مستقیما از خود سازمان ASCB از طریق ایمیل یا تماس مستقیم تلفنی استعلام بفرمایید.

تاییده از ASCB

 

 

 

ریجستری مدرک QAL انگلستان

کلیه مدارک صادر شده از شرکت QAL مستقیم در سایت این شرکت تحت دامنه .UK مخصوص کشور انگلستان ریجستر میگردد. این سایت مخصوص شرکت های تجااری فعال در کشور انگلستان است که اسم و مشخصات کامل دریافت کنندگان مدارک QAL به صورت آنلاین از طریق کد ریجستری داخل گواهینامه قابل استعلام می باشد

ریجستر مدرکQAL

 

اعتبار مدرک QAL انگلستان

مدارک صادر شده از طرف QAL انگلستان به علت داشتن تاییدیه از سازمان ASCB و ریجستر آنلاین در دامنه کشور انگلستان کاملا معتبر و بین المللی هستند و از طرف سفارت های خارجی و شرکت های خارجی به عنوان یک مدرک بین المللی قابل پذیرش می باشند. کلیه مدارک ارایه شده این شرکت دارای ضمان اعتبار هستند.

همچنین کلیه مدارک صادر شده از شرکت QAL دارای مهر مخصوص برجسته به همراه هالوگرام مخصوص می باشد و داخل لوح خدمت متقاضیان گرامی پست می شود. نمونه این مدارک را در پایین صفحه مشاهده بفرمایید

زمینه های فعالیت مدرک QAL

شرکت QAL در کلیه رشته های فنی، مهندسی، مدیریتی، انسانی ، ورزشی، آرایشی و … فعالیت می نماید و ثبت درخواست مدرک بین المللی برای این برند معتبر در رشته های ذکر شده قابل انجام است.

نمونه مدارک QAL انگلستان:

نمونه مدرک QAL

 

نمونه مدرک QAL

 

نمونه مدرک QAL مربیگری
عکس مدرک QAL داخل لوح

 

 

نحوه دریافت مدرک QAL انگلستان

جهت دریافت مدرک بین المللی معتبر QAL انگلستان با پشتیبانی ما درساعات اداری (08:30 الی 14:30) به شماره های 03137777403 الی 03137777405 و همچنین از طریق پیام رسان (تلگرام / واتس آپ / روبیکا و …) در تماس باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =