نحوه ثبت نام در دوره ها

نحوه ثبت نام در دوره ها

      آن دسته از داوطبان عزیزی که قصد شرکت در دوره ها و یا استفاده از خدمات این موسسه را دارند با واریز هزینه دوره یا خدمات مورد نظر به شماره حساب های معرفی شده در همین صفحه و ارسال فرم ثبت نام از طریق قسمت “آموزش” و “ثبت نام در دوره های آموزشی” ، پس از دادن اطلاعات مورد نیاز می توانند حداکثر ظرف مدت ۵ روز بسته آموزشی خود را دریافت نمایند و پس از مدت یک هفته تا سه ماه در آزمون آن دوره شرکت نموده و حداکثر ۱ ماه پس از قبولی در آزمون گواهینامه خود را دریافت نمایند.
   در صورت ارسال کامل و صحیح اطلاعات شما بسته پستی به آدرس ثبت شده ارسال می شود و از طریق پنل پیام کوتاه موسسه به اطلاع شما خواهد رسید، که پس از آن از شما جهت تکمیل ثبت نام (ارسال عکس و کارت شناسایی توسط فرم ثبت نام نهایی) تا قبل از صدور گواهینامه دعوت می شود. صدور گواهینامه در صورت قبولی در آزمون و تکمیل ثبت نام امکان پذیر خواهد بود.
   شماره پشتیبانی ۹۰۰۳ ۸۱۶ ۰۹۱۳ جهت ثبت نام در دوره های غیرحضوری و پاسخگویی سوالات احتمالی دواطلبین گرامی می باشد، لذا دیگر قسمت ها از دادن این گونه خدمات معذور هستند.

 

شماره حساب ها و فرم ثبت نام را در انتهای همین صفحه مشاهده می فرمائید:

 
 

تلفن ثبت نام و پشتیبانی:      ۹ – ۱۰۰۷ ۵۵۵ ۰۹۱۰ ساعت تماس همه روزه (به جز روزهای تعطیل) درساعات اداری
پست الکترونیکی:                              info@ac98.ir

 

     خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد ثبت نام یا استفاده از خدمات تنها از طریق یکی از دو روش فوق اقدام فرمائید و جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک از تماس با سایر قسمت های سازمان خودداری نمائید. از اینکه موسسه ما را جهت برگزاری دوره خود انتخاب نموده اید، سپاسگذاریم.

 

 

روش های پرداخت هزینه  هر دوره:

 

۱. پرداخت به صورت آنلاین ( از طریق درگاه بانک ملت )

 

۲. مراجعه حضوری به بانک یا دستگاه های خود پرداز

 

 ۱. پرداخت آنلاین

 

   داوطلبین گرامی می توانید با کلیک بر روی قسمت پرداخت آنلاین جهت پرداخت هزینه دوره خود از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت، هزینه دوره درخواستی خود را پرداخت نمایند. برای این منظور توجه داشته باشید قسمت ایمیل را به درستی وارد نمایید، زیرا پس از پرداخت اینترنتی، شماره فاکتور و تراکنش شما علاوه بر این که بعد از پرداخت در سایت به شما نمایش داده می شود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد که در نهایت با شماره فاکتور می توانید در قسمت ثبت نام در دوره  آموزشی ثبت نام نموده و منتظر دریافت پیامک تائید ثبت نامی خود باشید. درصورت اشکال در پرداخت لطفا با شماره تماس معرفی شده بانک ملت (۲۷۳۱۲۷۳۱-۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

 

   لازم به ذکر است تائید ثبت نام شما از طریق سامانه پیام کوتاه شماره۵۰۰۰۲۰۳۰۹۸۰۰۰۰  و ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد. در صورت عدم دریافت پیامک یا ایمیل تائید ثبت نام حتما با قسمت پشتیبانی تماس حاصل فرمائید. (در صورت مسدود بودن پیامک تبلیغاتی برای خط تلفن همراه شما، تایید سفارش تنها از طریق پست الکترونیکی انجام خواهدشد. لطفا تمامی صندوق های ورودی پیام خود حتی صندوق اسپم را چک فرمایید)

 

لطفا جهت پرداخت اینترنتی بر روی لینک کلیک فرمائید:

 

پرداخت هزینه دوره از طریق درگاه بانک ملت

 

۲.پرداخت حضوری

 

   برای پرداخت هزینه دوره یا خدمات درخواستی به صورت حضوری فقط کافی است با مراجعه به یکی از شعب بانک های معرفی شده زیر و یا یک دستگاه عابر بانک (عضو شبکه شتاب) به یکی از حساب های زیر وجه مورد نظر را واریز نموده و سپس از طریق فرم ثبت نام در دوره مورد نظر خود ثبت نام فرمائید:

 

 

شماره حساب های موسسه
ردیف

نام بانک

شماره حساب
(جاری)

شماره عابربانک
(شبکه سراسری شتاب)

نام صاحب حساب
(مدیر موسسه)
ملت ۴۲۲۶۳۸۴۶
 ۷۰۱۱ ۳۸۸۰ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴
محمد ادب آوازه
ملی ۱۰۷۵۸۴۲۵۸۰۰۴  

 ۸۷۱۷ ۱۸۷۸ ۹۹۱۸ ۶۰۳۷
محمد ادب آوازه
صادرات ۱۰۳۳۲۷۹۸۲۰۰۴
۱۳۳۳ ۰۴۷۰ ۶۹۱۷ ۶۰۳۷
محمد ادب آوازه
سپه ۱۵۲۲۸۰۰۰۸۹۳۱۰
 ۳۴۱۱ ۲۳۷۱ ۱۰۱۰ ۵۸۹۲
محمد ادب آوازه
تجارت ۵۶۴۷۰۳۵۴۳۶
 ۵۰۹۶ ۳۰۶۰ ۵۳۳۱ ۶۲۷۳
محمد ادب آوازه
اقتصاد نوین ۱۳۰۱۱۴۹۷۰۴۹۵۱   محمد ادب آوازه
سامان ۹۵۲۲۲۰۱۸۶۰۹۳۲۱
 ۵۶۲۲ ۱۲۰۲ ۸۶۱۰ ۶۲۲۰
محمد ادب آوازه

 

     لطفاً توجه فرمائید از آنجایی که نام واریز کننده و مبلغ واریزی به حساب از طریق بانک مشخص می شود، برای داوطلبینی که نام “واریز کننده” وجه (یا نام صاحب حساب هنگام انتقال وجه) با نام “ثبت نام کننده” در دوره یکی باشد، نیاز به ارسال اسکن فیش واریزی از طریق فرم ثبت نام نیست. در اینصورت می توانید قسمت “ارسال فیش واریزی” در فرم ثبت نام را خالی بگذارید.