مدرک بین المللی QAS

اعتبار مدرک QAS

گواهینامه پایان دوره QAS (مدرک بین المللی QAS)

نام گواهینامه: گواهینامه پایان دوره آموزشی از آکادمی QAS انگلستان (لاتین)

مرجع صادرکننده: آکادمی کیو ای اس QASانگلستان

درباره مرجع صادر کننده QASانگلستان:

آکادمی مجازی ایرانیان در زمینه صدور گواهینامه با شرکت QAS همکاری دارد

شرکت QAS-UK  یک مرکز مستقل ثبت و صدور گواهینامه است که توسط سازمان اعتباردهی ASCB – Accreditation Service for Certifying Bodies-EUROPE اتحادیه اروپا تائید صلاحیت شده و به همین علت مدارک این شرکت صدرصد معتبر و بین المللی (دارای ضمانت تاییدیه از سازمان ASCB) هستند

مرکز این شرکت در انگلستان بوده و علاوه بر آن دفاتر این شرکت در نقاط مختلف در حال فعالیت و ارائه خدمات ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه به مشتریان می باشند . QAS نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت بین المللی QAS در خاورمیانه با مرکزیت ایران فعالیت خود را در زمینه ممیزی سیستمهای مدیریتی صدور گواهینامه های مهارتی CB وارائه خدمات آموزشی آغاز نموده و با استفاده از ممیزین متخصص و کارآمد تلاش دارد با درک عمیق نیازهای مشتریان، افزایش کارایی، اثربخشی وبهبود مستمر فرآیندهای آنان، در سازمانهای طرف قرارداد خود ارزش افزوده ایجاد نماید.

 

 

 

این شرکت در زمینه صدور گواهینامه هایISO 14001:2004 , ISO9001:2008 ،OHSAS 18001:2007 ،ISO 22000:2005 ،HACCP ، ISO 10002 ،ISO 27001 ، ISO 10006 ،ISO 16001 ، ISO TS/29000 ، ISO TS/16949 ، HSE آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند.

نکته مهم:

 

۱) استعلام آنلاین QAS انگلستان از طریق وب سایت آکادمی کیو ای اس انگلستان: با ورود به وب سایت کیو ای اس انگلستان به آدرس global-qas.com و کلیک بر روی بخش training certificates، صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

۲) استعلام به صورت مکتوب QASانگلستان: در صورتیکه دانش پذیر برای تایید گواهینامه از سمت مرکز نیاز به استعلام مکتوب داشته باشد میتواند پس از دریافت گواهینامه نامه،استعلام مکتوب درخواست دهد که استعلام مکتوب طی یک نامه با مهر و امضا رسمی آکادمی آموزش مجازی ایرانیان برای ایشان صادر می گردد.

نمونه گواهینامه صادر شده از این مرکز به صورت زیر می باشد:

مدرک بین المللی QAS

مدرک بین المللی QAS

 

 

 

 

مدرک بین المللی QAS

اعتبار مدرک QAS

اعتبار مدرک QAS