محتویات بسته های آموزشی

محتویات بسته های آموزشی

 

الف – استفاده از فیلم آموزشی:

ارائه و تدریس مطالب توسط مدرس موسسه مطابق با سرفصل های آموزشی هر دوره تخصصی در هر فیلم آموزشی مربوط به دوره تخصصی مدرس این موسسه مطابق سرفصل و موضوع مورد نظر اقدام به تدریس و ارائه مطالب آموزشی می نماید. در تجزیه و تحلیل مطالب تدریس شده سعی می شود مطالب با جزئیات کامل تدریس شود تا پرسش و سوالی برای دانشجویی که فیلم را مشاهده می نماید وجود نداشته باشد ولی حتی در صورت وجود سوال دانشجو می تواند مستقیماً با مدرس مرکز ارتباط برقرار نماید. توجه فرمایید از آنجایی که در بعضی از دوره ها مخاطبین گسترده ای وجود دارد لذا برای بعضی از دانشجویان ارائه مطالب ساده و مقدماتی لازم می باشد که ارائه مطالب پیش پا افتاده ممکن است برای آن دسته از دانشجویان آشناتر با مطالب جذابیت کمتری داشته باشد، لذا یادگیری کلیه مطالب آموزشی مورد بحث الزامی می باشد.

 

ب- استفاده از کارگاه آموزشی:

ارائه فیلم آموزشی از کارگاه با اجرای عملی کار در کارگاه در هر دوره آموزشی کارگاه مربوط به همان دوره نیز آموزش داده می شود که دانشجویان از جهت عملی نیز آشنایی کامل با دوره تخصصی پیدا نمایند. لازم به ذکر است ممکن است برای بعضی از عزیزان مطالب مقدماتی ارائه شده بسیار پیش پا افتاده باشد که با توجه به گستردگی مخاطبین دوره ها این خصوصیت جزء ماهیت این دوره ها می باشد.

 

ج- استفاده از نرم افزار مخصوص برای آموزش دوره:

دسته بندی و ارائه مطالب در نرم افزار مخصوص دوره و سازگار با سیستم عامل های مورد استفاده عموم جهت سهولت در استفاده دانشجویان از مطالب آموزشی مورد نیاز، از نرم افزار ساده فلش پلیر استفاده شده است که به این نحوه دسترسی دانشجویان به مطالب موردنظرشان سریعتر و راحت تر می باشد.

 

د- استفاده از فایل الکترونیک جزوات جامع آموزشی:

دسترس بودن کلیه مطالب و جزوات آموزشی به صورت فایل PDF جهت سهولت و در دسترس بودن مطالب آموزشی، برای دانشجویان شرکت کننده فایل PDF کلیه مطالب و استانداردهای مورد نیاز موجود می باشد که جهت شرکت در آزمون و مصاحبه های تخصصی این موسسه و کلیه موسسه های دیگر جهت استخدام و یا دریافت گواهی نامه تهیه و تنظیم شده است که کلیه مطالب موجود در این جزوه ها توسط مدرس دوره در فیلم آموزشی تدریس شده اند.

 

و- استفاده از سیستم پرسش مکاتبه ای جهت پاسخ به سوالات و ابهامات دانشجویان دوره:

وجود امکانات تماس با مدرس دوره جهت مشاوره و پرسش برای دانشجویان هر دوره با وجود اینکه مدرس دوره در هر سرفصل به ارائه کلیه مطالب مورد نیاز آموزشی با جزئیات کامل می پردازد به صورتی که جای هیچگونه پرسش یا مطلب نامفهومی برای دانشجویان باقی نماند ولی نهایتاً این سیستم می تواند در ارائه بهتر مطالب راه گشا باشد.

 

 

ن- گنجاندن اطلاعات جانبی و استانداردهای مورد نیاز در دوره:

قابل دسترس بودن کلیه استانداردها و جزوات آموزشی مورد نیاز دانشجویان جدیدترین استاندارد ها و مطالب آموزشی مورد نیاز دانشجویان در هر دوره در کنار جزوات این موسسه به آنها ارائه می شود به صورتی که دانشجویان شرکت کننده در دوره های این مرکز از به دست آوردن هرگونه مطالب آموزشی دیگر کاملا بی نیاز می شوند.