اعتبار مدرک QAS انگلستان

اعتبار مدرک QAS انگلستان

اعتبار مدرک QAS انگلستان

مدرک QAS انگلستان دارای تاییدیه از سازمان ASCB اروپا بوده و صددرصد معتبر و بین المللی می باشد. در واقع یکی از معتبرترین مدارکی که داخل کشوردارای نمایندگی هستن می توان به مدرک QAS انگلستان نام برد

اعتبار مدرک QAS انگلستان

اعتبار مدرک QAS انگلستان

 

 

سازمان ASCB چیست؟

سازمان ASCB معتبرترین مرجع بین المللی در دنیا برای تایید صلاحیت شرکت های صدور گواهینامه مهارت فردی یا cb است و شرکت های دارای تاییدیه این سازمان میتوانند مدارک بین المللی صادر کنند.

 

تاییدیه ASCB مدرک QAS

تاییدیه ASCB مدرک QAS

 

مدارک QAS انگلستان از جمله معتبرترین مدارکی هستند که تاییدیه این سازمان را دارند و در بعضی از دانشگاه های خارج از ایران حتی مدارک QAS دارای قابلیت تطبیق واحد با مدارک دانشگاهی می باشد. هرچند مدرک QAS یک مدرک مهارت فردی بوده و اعتبار دانشگاهی ندارد ولی به جهت معتبر بودن این مدارک در بعضی از دانشگاه های معتبر بین المللی از آن برای تطبیق واحد رشته های دانشگاهی استفاده می نمایند.

 

 

 

مدرک qas انگلستان در چه زمینه های صادر می گردد؟

در کلیه زمینه هایی که مدارک مهارت فردی صادر میگردد، شرکت Qas انگلستان گواهینامه certification body صادر میکند و اعتبار مدارک در تمامی زمینه ها یکسان می باشد و جز مدارک معتبر بین المللی هستند.

 

کاربرد مدارک QAS انگلستان

مدارک qAS انگلستان جهت مهاجرت، تقویت رزومه داخلی، کار و … بسیار مفید و تاثیر گذار هستند. لذا داشتن این مدارک برای متقاضیان محترم کاملا توصیه می شود.

 

استعلام مدارک QAS به چه صورت می باشد؟

مدارک QAS انگلستان دارای استعلام آنلاین بوده و کلیه مدارک صادر شده از این شرکت در سایت اصلی آکادمی قابل رهگیری هستند و بصورت آنلاین نام دوره و شرکت کننده و مشخصات دوره ثبت شده است.

 

ثبت مدرک QAS

ثبت مدرک QAS