معرفی کلی گروه ورد سرت:

   با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و اقتصادی در کشورهای مختلف، نیاز به استانداردسازی، ساماندهی و رتبه بندی شرکت ها و ارگان ها برای ارایه خدمات و تولیدات بهتر تبدیل به یکی از الزامات اساسی دنیای امروزی شده است.

همچنین افراد با مهارت های مختلف برای نمایش رزومه خود جهت استخدام یا مهاجرت  نیاز به دریافت گواهینامه از مراجع معتبر بین المللی و داخلی خواهند داشت.

ورد سرت که در واقع یکی از شاخه های آموزشگاه فنی و حرفه ای 467 با مجوز رسمی از وزارت کار می باشد، اقدام به دریافت گواهینامه معتبر داخلی و بین المللی برای افراد یا سازمان ها در حرفه ای که صلاحیت دریافت گواهینامه دارند می نماید.

در واقع از آنجایی که تحصیل در دانشگاه و یادگیری مباحث تئوری دانشگاه برای ورود به صنعت کافی نبوده و برای افزایش مهارت و آمادگی بهتر نیروی متخصص نیاز به برگزاری و آموزش های فراتر از آموزش های دانشگاهی می باشد، لذا این گروه به دنبال تامین نمودن این نوع خدمات مورد نیاز خواهد بود.

به طور کلی در چهارچوب ارایه خدمات ذکر شده ورد سرت اقدام به ارایه خدمات زیر می نماید:

 – ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آموزش مجازی همراه با گواهینامه بین المللی معتبر
– ارائه خدمات ممیزی و بازرسی طبق قوانین سازمان ملی استاندارد ایران
– ارائه خدمات پژوهشی، فنی و مهندسی
– ارائه گواهینامه های معتبر از سراسر جهان برای برندسازی ملی
– ارائه خدمات مشاوره مدیریتی( EFQM )
– استانداردسازی و پیاده سازی سیتم های مدیریتی
– تأیید صلاحیت افراد و رتبه بندی سازمان ها
– برگزاری همایش و سمینارها
– رابط نمایندگی از شرکت های خارجی به منظور ارائه خدمات مرتبط

در حال حاضر ورد سرت جز یکی از زیر مجموعه های آموزشگاه فنی و حرفه ای 467 بوده و دارای مجوزات مختلف از وزارت کار و رفاه اجتماعی، وزارت ارشاد، وزارت علوم، سازمان استاندارد و … می باشد. همچنین شرکت های بین المللی طرف قرارداد با ورد سرت از مراجع قانونی مانند سازمان بین المللی استاندارد (ISO)، سازمان بین المللی ILAC ، سازمان اعتباردهندگان اروپایی EA، سازمان بین المللی IAF ، مرجع MLA که همگی جز معتبرترین مراجع تاییدکنندگان صدور گواهینامه هستند، مجوز و تاییدیه دارند.

در حال حاضر انواع شرکت های معتبر صدور گواهینامه بین المللی مختلف از کشورهای: کانادا، استرالیا، آمریکا، انگلستان، آلمان، ایتالیا، چک، نروژ، اتریش، سوئد، مالزی، ترکیه و … جهت صدور مدرک مهارتی و تخصصی با ورد سرت طرف قرارداد هستند.

همچنین ورد سرت در زمینه های: فنی و مهندسی، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و … گواهینامه و مدرک معتبر بین المللی ارایه می نماید:

  • تکنولوژی
  • مدیریت
  • حسابداری
  • علوم انسانی
  • سرمایه گذاری
  • اقتصاد
  • کامپیوتر
  • مهندسی

همچنین ورد سرت برای شرکت های معتبر با پیاده سازی سیتم های ایزو و مدیریت کیفیت جامع می تواند انواع گواهینامه های استاندارد و کیفیتی را در سریعترین زمان اخذ بنماید.

پس برای توسعه کاری و تخصص خود، در هر زمینه ای که مهارت دارید و با عنوان فرد حقیقی یا حقوقی:

رزومه کاری خود را کامل کنید!

برچسب ها:

وردسرت – گواهینامه – معتبر – بین المللی – مدرک – دریافت گواهینامه – اخذ مدرک – اروپا -کانادا- استرالیا-آمریکا- انگلستان- آلمان- ایتالیا- چک- نروژ- اتریش- سوئد- مالزی- ترکیه -مهاجرت- بازار کار -افزایش اعتبار -رزومه -سابقه کار-تخصص- ایزو -سیستم مدیریت کیفیت جامع- پیاده سازی ایزو- سازمان استاندارد-گواهینامه با قابلیت ترجمه -مهر وزارت خارجه- کیفیت -تکنولوژی- فنی و مهندسی -مدیریت -مالی و حسابداری- علوم انسانی -سرمایه گذاری- کامپیوتر-  استاندارد سازی- حقیقی -حقوقی -فردی -شرکتی -سازمانی

درباره cert-admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *